Strona główna kwatery prywatne Pokoje i apartamenty DOM NAD MORZEM

Pokoje i apartamenty DOM NAD MORZEM

Przestronne pokoje I apartamenty 4-6 osobowe w Poddąbiu. Wysoki standard, obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi, Internet Wi-Fi, sauna. Obiekt całoroczny.

1910
PODZIEL SIĘ
Poddąbie - DOM NAD MORZEM
Poddąbie - DOM NAD MORZEM

Dom Nad Morzem to przestronne, słoneczne pokoje i apartamenty. Naszym wnętrzom daleko do hotelowej anonimowości — liczymy na to, że komfortowe pokoje utrzymane w naturalnej kolorystyce z marynistycznymi akcentami i wyposażone w solidne drewniane meble oraz wysokiej jakości sprzęt pozwolą Państwu poczuć się u nas jak w domu.
Oferujemy Państwu przestronne, oryginalnie urządzone:
2 apartamenty 4-6 osobowe
4 apartamenty 4-5 osobowe
Apartament składa się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki. Na wyposażeniu jest telewizor.
2 pokoje 2 osobowe
4 pokoje 3 osobowe
2 pokoje 4 osobowe
2 studia 4 osobowe – 2 pokoje bez aneksu kuchennego
W każdym pokoju znajduje się łazienka,  na wyposażeniu jest telewizor, czajnik oraz podstawowy zestaw naczyń kuchennych.  Mieszkańcy pokojów mogą korzystać z dwóch kompletnie wyposażonych aneksów kuchennych znajdujących się na korytarzu.
Każdy pokój/apartament posiada osobny balkon lub wyjście do własnego ogródka.
Na terenie całego obiektu zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu WiFi.
Naszym gościom zapewniamy miejsca parkingowe.
Naszą ofertę stale uzupełniamy, rozbudowując wachlarz dostępnych atrakcji. Od 2015 roku na wieczorne spotkania i relaks zapraszamy do surferskiej piwnicy (ze strefą atrakcji dla dzieci), w której nawet zimą poczujecie się Państwo jak na gorącej plaży. Również w sezonie 2015 r. na naszym tarasie z panoramicznym widokiem na Poddąbie pojawi się relaksująca sauna, kącik grillowy oraz wypoczynkowe leżaki i hamaki. Mali milusińscy też znajdą tam miejsce dla siebie.
Proponujemy Państwu także skosztowanie przysmaków z menu zaprzyjaźnionej smażalni Chata Rybaka i restauracji Pomidor (obie zlokalizowane w Poddąbiu i serwujące dania dla naszych gości z 10-procentową zniżką).

Kontakt:
Dom Nad Morzem
ul. Promenada Słońca 20
76-211 Poddąbie
kom. 608 395 030
www: www.dom-nad-morzem.com.pl