Strona główna o poddąbiu Poddąbie – wyjątkowe letnisko nad morzem

Poddąbie – wyjątkowe letnisko nad morzem

Poddąbie zapewniają noclegi na najwyższym poziomie. Szukając oferty na letni wypoczynek warto odwiedzić tą malowniczą miejscowość, a wrażenia z popytu zapadną w pamięci na wiele lat.

4478
PODZIEL SIĘ
Poddąbie nad morzem
Poddąbie nad morzem

Poddąbie to niewielka miejscowość położona tuż nad morzem, na malowniczym odcinku Wybrzeża, w połowie odległości pomiędzy Ustką a Rowami. Ma niepowtarzalny klimat przytulnej nadmorskiej osady. To wymarzone miejsce na urlop dla ceniących ciszę, spokój i nieskażoną przyrodę.
Tutaj nie ma intensywnego życia nocnego, jest za to spokój i lasy – mówi Łukasz Banaszkiewicz z Informacji Turystycznej w Poddąbiu. Miłośników sportu ucieszy fakt bliskości ścieżki rowerowej Rowy – Ustka, a w pobliżu jest co zwiedzać.
W Objeździe i Machowinku są drewniane kościoły i pałacyki.

Jak dojechać?

Samochodem najłatwiej pojechać drogą do Ustki i w miejscowości Bylino skręcić w prawo w kierunku na Rowy. Leśna droga prowadząca do Poddąbia odchodzi w lewo w miejscowości Machowinko.
Ze Słupska kursują do Poddąbia prywatne autobusy. Rozkłady jazdy – na przystankach i w słupskim Ośrodku Informacji Turystycznej.
Współrzędne GPS: 54.622160 N, 16.984714 E