Strona główna apartamenty Domek i apartamenty

Domek i apartamenty

Domek letniskowy oraz 4 apartamenty w Poddąbiu położone ok 200 metrów od plaży. Apartamenty 3- 6 osobowe, domek 5 osobowy. Aneks kuchenny, miejsce parkingowe, kącik grillowy.

4739
Poddąbie - domek i apartamenty
Poddąbie - domek i apartamenty

Nowy domek letniskowy oraz 4 apartamenty położone w urokliwej miejscowości Poddąbie.
Domek letniskowy składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym na parterze oraz łazienki i dwóch sypialni na piętrze. Domek całoroczny (Wielkanoc, weekendy, itd.) Dodatkowe wyposażenie domku letniskowego:
Pełne wyposażenie kuchni:lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy,
Wyposażenie dodatkowe: telewizor z telewizją satelitarną, sprzęt plażowy, kominek, grill, możliwość zaparkowania samochodu.
Apartamenty rodzinne:
Nr 1 – z sypialnią , łazienką , pokojem dziennym z aneksem kuchennym i jadalnią wraz z pełnym wyposażeniem kuchni oraz balkonem. Apartament jest przeznaczony dla 6 osób.
Nr 2 – z sypialnią , łazienką i pokojem dziennym z aneksem kuchennym i jadalnią wraz z pełnym wyposażeniem kuchni. Apartament jest przeznaczony dla 4 osób.
Nr 3 – apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym wraz z pełnym wyposażeniem kuchni i łazienki. Apartament przeznaczony jest dla 3 osób dorosłych ,bądź 2 osób dorosłych z dwójką małych dzieci.
Nr 4 – apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym wraz z pełnym wyposażeniem kuchni , łazienki oraz balkonu. Apartament przeznaczony jest dla 3 osób dorosłych ,bądź 2 osób dorosłych z dwójką małych dzieci.

Kontakt:
Domek i apartamenty
ul. Spacerowa 17
76-211 Poddąbie
te. +48 59 840 42 30
kom. +48 602 723 619
www: www.domkipoddabie.pl

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości