Strona główna kwatery prywatne DOM NAD MORZEM

DOM NAD MORZEM

1947
PODZIEL SIĘ
Poddąbie, DOM NAD MORZEM kwatery, apartamenty
Poddąbie, DOM NAD MORZEM

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego obiektu wypoczynkowego zlokalizowanego w uroczej, kameralnej wsi Poddąbie oddalonej o 14 km od Ustki.
Opracowując projekt Domu nad Morzem, a następnie czuwając nad jego realizacją, zawsze dokonywaliśmy oceny każdego etapu prac z perspektywy jego użytkownika. Odpowiedź na pytanie „czy tak właśnie chcielibyśmy mieszkać na wakacjach” stanowiła wyznacznik naszych działań. Wynikiem tego podejścia są przestronne, słoneczne pokoje i apartamenty. Naszym wnętrzom daleko do hotelowej anonimowości — liczymy na to, że komfortowe pokoje utrzymane w naturalnej kolorystyce z marynistycznymi akcentami i wyposażone w solidne drewniane meble oraz wysokiej jakości sprzęt pozwolą Państwu poczuć się u nas jak w domu.
Oferujemy Państwu przestronne, oryginalnie urządzone:
2 apartamenty 4-6 osobowe
4 apartamenty 4-5 osobowe
Apartament składa się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki. Na wyposażeniu jest telewizor.
2 pokoje 2 osobowe
4 pokoje 3 osobowe
2 pokoje 4 osobowe
2 studia 4 osobowe – 2 pokoje bez aneksu kuchennego
W każdym pokoju znajduje się łazienka,  na wyposażeniu jest telewizor, czajnik oraz podstawowy zestaw naczyń kuchennych.  Mieszkańcy pokojów mogą korzystać z dwóch kompletnie wyposażonych aneksów kuchennych znajdujących się na korytarzu.
Każdy pokój/apartament posiada osobny balkon lub wyjście do własnego ogródka.
Na terenie całego obiektu zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu WiFi.
Naszym gościom zapewniamy miejsca parkingowe.
Naszą ofertę stale uzupełniamy, rozbudowując wachlarz dostępnych atrakcji. Od 2015 roku na wieczorne spotkania i relaks zapraszamy do surferskiej piwnicy (ze strefą atrakcji dla dzieci), w której nawet zimą poczujecie się Państwo jak na gorącej plaży. Również w sezonie 2015 r. na naszym tarasie z panoramicznym widokiem na Poddąbie pojawi się relaksująca sauna, kącik grillowy oraz wypoczynkowe leżaki i hamaki. Mali milusińscy też znajdą tam miejsce dla siebie.
Proponujemy Państwu także skosztowanie przysmaków z menu zaprzyjaźnionej smażalni Chata Rybaka i restauracji Pomidor (obie zlokalizowane w Poddąbiu i serwujące dania dla naszych gości z 10-procentową zniżką).

Kontakt
DOM NAD MORZEM
Promenady Słońca 20
76-211 Poddąbie
tel. 608 395 030
www: www.dom-nad-morzem.com.pl

ZAPYTAJ O NOCLEG

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Termin

Treść wiadomości