Strona główna kwatery prywatne Pensjonacik Poddąbie 2

Pensjonacik Poddąbie 2

Oferujemy 2-pokojowe apartamenty z aneksem kuchennym i łazienką oraz pokoje 2,3,4 - osobowe z Łazienkami. na terenie obiektu znajduje się zadaszony taras, parking oraz miejsce do grillowania.

1341
PODZIEL SIĘ
Poddąbie - Pensjonacik Poddąbie 2
Poddąbie - Pensjonacik Poddąbie 2

Pensjonacik Poddąbie 2 to 2 apartamenty 4-5 osobowe oraz 6 pokojów 2-osobowych, 2 pokoje 3-osobowe i 2 pokoje 4-osobowe.
We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym,  na wyposażeniu jest również telewizor,  czajnik oraz podstawowy zestaw naczyń kuchennych.  Mieszkańcy pokojów mogą korzystać  z lodówki znajdującej się na korytarzu oraz kuchenki mikrofalowej.
Każdy apartament posiada: sypialnię, pokój dzienny (+tv)  z aneksem kuchennym oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo apartamenty wyposażone są w zestaw plażowy (koc, parawan, leżak).
Na terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do internetu.
Przy obiekcie znajduje się parking.
Murowany grill obok pensjonaciku to ulubione miejsce spotkań naszych gości. Tu można przygotowywać posiłki i spędzać czas na świeżym powietrzu. Przy grillu stoją drewniane ławy, a intymność gwarantują rosnące wokół wysokie tuje.
Tuż przy pensjonaciku znajduje się plac zabaw dla dzieci z bezpiecznymi drewnianymi huśtawkami, drabinkami i zjeżdżalnią.  Obok jest ławeczka dla rodziców, a nieco dalej ławy na terenie pensjonaciku, skąd rodzice mogą czuwać nad swoimi pociechami. Sam plac jest doskonale widoczny z części okien pensjonaciku.
Na terenie budynku znajduje się zadaszony taras z tv, stołami i krzesłami oraz wygodnymi fotelami i kanapą.

Poza sezonem ceny do uzgodnienia.

Kontakt:
Pensjonacik Poddąbie 2
ul. Promenada Słońca 4
76-211 Poddąbie
te. +48 59 814 57 54, 846 13 48 latem
kom. +48 501 147 410
www: www.pensjonatpoddabie.pl

ZAPYTAJ O NOCLEG

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Termin

Treść wiadomości